V neděli 21. června jsme vyrazili do Orlického Záhoří na pětidenní školu v přírodě. Domovem se nám stala chata Bedřichovka. Společně s naším školním maskotem (kachničkou Pepou) jsme procestovali všechny kontinenty a zažili mnohá dobrodružství. Lovili jsme Lochneskou příšeru, jedli čínské speciality, luštili hieroglyfy a hráli si na mumie, tančili brazilskou sambu, zachraňovali australské klokany a mnoho dalšího. Nesměla chybět ani stezka odvahy, přednáška o Indii, diskotéka, výroba triček, táborák s kytarou a každodenní túry. Těch pět dní jsme se zkrátka nezastavili! Ale stálo to za to! Krásné vzpomínky nám zůstanou navždy vryty!









